AMATORSKI TENIS ŚLĄSKI
... bo tenis jest fajno gra !
SportClubRank
Home
Log-in des Clubsadmines

HARMONOGRAM TURNIEJÓW
REJESTRACJA -
DOŁĄCZ DO NAS !!

Club news
2019-10-17
Spiele

Ranking Grand Prix ATŚ 2019/20
Ranking Grand Prix Beskidów 2019/20
Ranking Grand Prix CT Gold 2019/20
Ranking Grand Prix Deble Zmienne 2019/20

Ranking Grand Prix ATŚ 2019
Ranking Grand Prix Beskidów 2019
Ranking Grand Prix Deble Zmienne 2019
Ranking Grand Prix Kobiet 2019

Rozegrane turnieje Grand Prix ATŚ
Rankingi ELO

2019-06-30 gr.A Mostostal
2019-12-15 gr.BC SP Budowlani
2019-12-15 gr.A CHTT Azoty
2019-12-14 gr.M BKT Advantage
2019-12-14 deble zmienne gr.B TKS&SP Budowlani
2019-12-14 deble zmienne gr.A TKS&SP Budowlani
2019-12-08 gr.C Silesia Club
2019-12-08 gr.A Górnik Bytom
2019-12-07 gr.B SP Budowlani
2019-12-01 gr.M CHTT Azoty
2019-12-01 gr.C SP Budowlani
2019-12-01 gr.B Silesia Club
2019-11-30 gr.BC CT Gold
2019-11-30 gr.A CT Gold
2019-11-30 deble zmienne gr.B TKS&SP Budowlani
2019-11-30 deble zmienne gr.A TKS&SP Budowlani
2019-11-30 deble zmienne gr.A BKT Advantage
2019-11-24 gr.C BKT Advantage
2019-11-24 gr.B BKT Advantage
2019-11-24 gr.A Górnik Bytom
2019-11-23 gr.BC SP Budowlani
2019-11-23 gr.A BKT Advantage
2019-11-17 gr.C BKT Advantage
2019-11-17 gr.BC Silesia Club
2019-11-17 gr.B BKT Advantage
2019-11-17 gr.A CHTT Azoty
2019-11-16 lekarze deble zmienne BKT Advantage
2019-11-16 lekarze deble stałe BKT Advantage
2019-11-16 gr.BC CT Gold
2019-11-16 gr.A CT Gold
2019-11-11 gr.D SP Budowlani
2019-11-10 gr.M CHTT Azoty
2019-11-10 gr.B Silesia Club
2019-11-09 gr.C SP Budowlani
2019-11-03 gr.BC Silesia Club
2019-11-03 gr.BC BKT Advantage
2019-11-03 gr.A BKT Advantage

Amatorski Tenis Śląski
Regulamin Grand Prix ATŚ
Śląskie ligi klubowe
2019-06-30 gr.A Mostostal rankingliste 2019-06-30
» Zum Drucken allgemein / ausführlich   » Zeige die Legende
Pos.SpielerPunktePkt rankSetyGemySELOR1R2R3
1Kazimierz Leśkiewicz8112+5 (6-1)+10 (35-25)3+301331 332
2Tomasz Miczkowski798+3 (5-2)+10 (32-22)3+131105 313
3Jan Różycki798+3 (5-2)+7 (34-27)3+161200 331
4Arkadiusz Pastuszka798+2 (4-2)+1 (19-18)3+111367 322
5Robert Ćwik684+2 (4-2)+8 (33-25)3+191107 033
6Jarosław Giejc456-1 (3-4)+2 (31-29)3-131096 301
7Dariusz Krajewski3420 (2-2)-1 (18-19)201179 30-
8Andrzej Krzemień342-2 (2-4)-5 (26-31)3-2990 030
9Bartosz Joniec228-1 (2-3)0 (20-20)2-51131 20-
10Tomasz Pluta228-1 (2-3)-5 (18-23)2+41087 02-
11Jan Kogut228-4 (2-6)-11 (23-34)3-37976 110
12Zygmunt Kopczyński07-2 (0-2)-5 (7-12)1-111026 0--
13Witold Wiler07-4 (0-4)-11 (13-24)2-25981 00-
 
Lege das Konto an - organisiere die Wettkämpfe in Deinem Club | Nach dem Club suchen | Hier spielen wir - mach mit | Zarezerwuj kort | Kontakt an dem Admin dieser Software