AMATORSKI TENIS ŚLĄSKI
... bo tenis jest fajno gra !
SportClubRank
Home
Log-in des Clubsadmines

HARMONOGRAM TURNIEJÓW
REJESTRACJA -
DOŁĄCZ DO NAS !!

Club news
2019-10-17
Spiele

Ranking Grand Prix ATŚ 2019/20
Ranking Grand Prix Beskidów 2019/20
Ranking Grand Prix CT Gold 2019/20
Ranking Grand Prix Deble Zmienne 2019/20

Ranking Grand Prix ATŚ 2019
Ranking Grand Prix Beskidów 2019
Ranking Grand Prix Deble Zmienne 2019
Ranking Grand Prix Kobiet 2019

Rozegrane turnieje Grand Prix ATŚ
Rankingi ELO

2019-12-15 gr.BC SP Budowlani
2019-12-15 gr.A CHTT Azoty
2019-12-14 gr.M BKT Advantage
2019-12-14 deble zmienne gr.B TKS&SP Budowlani
2019-12-14 deble zmienne gr.A TKS&SP Budowlani
2019-12-08 gr.C Silesia Club
2019-12-08 gr.A Górnik Bytom
2019-12-07 gr.B SP Budowlani
2019-12-01 gr.M CHTT Azoty
2019-12-01 gr.C SP Budowlani
2019-12-01 gr.B Silesia Club
2019-11-30 gr.BC CT Gold
2019-11-30 gr.A CT Gold
2019-11-30 deble zmienne gr.B TKS&SP Budowlani
2019-11-30 deble zmienne gr.A TKS&SP Budowlani
2019-11-30 deble zmienne gr.A BKT Advantage
2019-11-24 gr.C BKT Advantage
2019-11-24 gr.B BKT Advantage
2019-11-24 gr.A Górnik Bytom
2019-11-23 gr.BC SP Budowlani
2019-11-23 gr.A BKT Advantage
2019-11-17 gr.C BKT Advantage
2019-11-17 gr.BC Silesia Club
2019-11-17 gr.B BKT Advantage
2019-11-17 gr.A CHTT Azoty
2019-11-16 lekarze deble zmienne BKT Advantage
2019-11-16 lekarze deble stałe BKT Advantage
2019-11-16 gr.BC CT Gold
2019-11-16 gr.A CT Gold
2019-11-11 gr.D SP Budowlani
2019-11-10 gr.M CHTT Azoty
2019-11-10 gr.B Silesia Club
2019-11-09 gr.C SP Budowlani
2019-11-03 gr.BC Silesia Club
2019-11-03 gr.BC BKT Advantage
2019-11-03 gr.A BKT Advantage

Amatorski Tenis Śląski
Regulamin Grand Prix ATŚ
Śląskie ligi klubowe
» Zeige kampflose Spiele
Letztens ausgetragene Spiele
ELOGewinnerVerliererErgebnisRundeTurnierDatum
+6A.Ostrowska R.PlutaI.Mackiewicz A.Roslonski6:2 6:342019-12-14 deble zmienne gr.A TKS&SP Budowlani2019-12-14
+10A.Bojdoł T.PlutaR.Bubula B.Dobrowolska6:4 3:6 10:742019-12-14 deble zmienne gr.A TKS&SP Budowlani2019-12-14
+15Daniel ProcnerŁukasz Małolepszy6:5;2:6;10:332019-12-14 gr.M BKT Advantage2019-12-14
+7Krzysztof OsemlakTomasz Tlaga6:4;6:332019-12-14 gr.M BKT Advantage2019-12-14
+21Łukasz PękałaKrzysztof Grzybowski6:4;6:132019-12-14 gr.M BKT Advantage2019-12-14
+17T.Pałus R.PlutaM.Bednarski M.Wojciechowski6:3 6:232019-12-14 deble zmienne gr.A TKS&SP Budowlani2019-12-14
+21S.Draga R.MrzygłódM.Wojciechowski J.Wolny5:6 6:4 10:832019-12-14 deble zmienne gr.A TKS&SP Budowlani2019-12-14
+11B.Dobrowolska T.PlutaA.Bojdoł R.Bubula6:3 6:332019-12-14 deble zmienne gr.A TKS&SP Budowlani2019-12-14
+12A.Ostrowska A.RoslonskiM.Hacia I.Mackiewicz4:6 6:5 10:732019-12-14 deble zmienne gr.A TKS&SP Budowlani2019-12-14
+15A.Gilewski E.KrzyżanowskiH.Ciepły P.Rojewski4:6 6:4 10:632019-12-14 deble zmienne gr.B TKS&SP Budowlani2019-12-14
+14N.Mykietyn M.SłowikK.Golik L.Zatorska5:6 6:4 11:932019-12-14 deble zmienne gr.B TKS&SP Budowlani2019-12-14
+9Krzysztof GrzybowskiKrzysztof Osemlak6:3;6:422019-12-14 gr.M BKT Advantage2019-12-14
+11Łukasz MałolepszyPiotr Galus6:2;6:222019-12-14 gr.M BKT Advantage2019-12-14
+7Łukasz PękałaTomasz Tlaga6:2;6:222019-12-14 gr.M BKT Advantage2019-12-14
+15B.Słowik M.WojciechowskiS.Draga J.Wolny6:4 5:6 10:422019-12-14 deble zmienne gr.A TKS&SP Budowlani2019-12-14
+12M.Hacia K.JarmułowiczR.Bubula A.Roslonski6:4 6:522019-12-14 deble zmienne gr.A TKS&SP Budowlani2019-12-14
+16T.Pałus R.PlutaM.Bednarski J.Dopary6:3 6:222019-12-14 deble zmienne gr.A TKS&SP Budowlani2019-12-14
+16I.Mackiewicz T.PlutaB.Dobrowolska M.Wojciechowski6:2 6:322019-12-14 deble zmienne gr.A TKS&SP Budowlani2019-12-14
+15R.Mrzygłód A.OstrowskaA.Bojdoł W.Więcław6:5 6:322019-12-14 deble zmienne gr.A TKS&SP Budowlani2019-12-14
+20A.Gilewski P.RojewskiM.Słowik L.Zatorska6:3 6:322019-12-14 deble zmienne gr.B TKS&SP Budowlani2019-12-14
+17H.Ciepły N.MykietynL.Jasik E.Krzyżanowski6:4 6:322019-12-14 deble zmienne gr.B TKS&SP Budowlani2019-12-14
+8Krzysztof GrzybowskiŁukasz Małolepszy6:3;6:212019-12-14 gr.M BKT Advantage2019-12-14
+9Krzysztof OsemlakPiotr Galus6:5;6:212019-12-14 gr.M BKT Advantage2019-12-14
+22Łukasz PękałaJakub Grodecki6:7;6:3;10:512019-12-14 gr.M BKT Advantage2019-12-14
+23Tomasz TlagaDaniel Procner6:4;4:6;10:312019-12-14 gr.M BKT Advantage2019-12-14
+10K.Jarmułowicz A.OstrowskaR.Mrzygłód M.Wojciechowski6:2 6:212019-12-14 deble zmienne gr.A TKS&SP Budowlani2019-12-14
+13S.Draga T.PlutaM.Hacia B.Słowik6:5 6:312019-12-14 deble zmienne gr.A TKS&SP Budowlani2019-12-14
+14J.Dopary J.WolnyI.Mackiewicz Z.Samosia6:3 2:6 10:612019-12-14 deble zmienne gr.A TKS&SP Budowlani2019-12-14
+17T.Pałus M.WojciechowskiM.Bednarski R.Pluta6:3 6:212019-12-14 deble zmienne gr.A TKS&SP Budowlani2019-12-14
+14B.Dobrowolska W.WięcławA.Bojdoł A.Roslonski6:3 6:512019-12-14 deble zmienne gr.A TKS&SP Budowlani2019-12-14
 
Lege das Konto an - organisiere die Wettkämpfe in Deinem Club | Nach dem Club suchen | Hier spielen wir - mach mit | Zarezerwuj kort | Kontakt an dem Admin dieser Software