KORTY GISZOWIEC KATOWICE
Katowice ul.Pszczyńska 10 obok centrali Getin Bank (mapka) tel.663-913-111.
Rekreacja, turnieje i liga amatorska, treningi indywidualne, szkółka dla dzieci. Nawierzchnia ziemna, osiem kortów, dwa oświetlone. Zapraszamy !!

Select language
Germany  Polish
Stop translation
SportClubRank
Home
Log-in des Clubsadmines
Hilfe
Club
Spieler
Club news
2012-05-15
Meldungen
Buchungen
Spiele
Challenge
2012-06-25
ELO Open
2014-08-07
Grand Prix 2012
2012-10-08
Test
2018-03-09
Liga letnia 2014
2017-11-29
Abgeschlossene Turniere
ARKADIUSZ PASTUSZKA MISTRZEM GP ATŚ 2018/19
II PAWEŁ CZARNOTA , III KRZYSZTOF GRZYBOWSKI

TO JEST BANER

die Spieler, die die Spiele verspäten
SpielerSpieleder näherste TerminDas letzte Spiel /
Vor Tagen
Sławomir Głębowicz112012-07-092014-07-141802
Roman Nowacki92012-07-272014-07-141802
Adam Kulczycki82012-10-112014-06-291817
Witold Krawczyk72012-11-072014-07-301786
Robert Król72012-08-082013-06-012210
Wojciech Musiał72012-07-152014-07-141802
Adam Tkaczewski62012-08-282014-06-121834
Waldemar Górniewski62012-08-092012-09-102474
Mirosław Kocot62012-07-152014-07-281788
Marek Huchel62012-10-112014-07-301786
Sebastian Ćwik62012-08-082014-06-271819
Krzysztof Wroński62012-07-152013-05-212221
Marcin Nagórski62012-08-282012-08-142501
Mieczysław Siuciak52012-08-302014-08-071778
Rafał Tkaczewski52012-07-272013-07-232158
Arkadiusz Sobieraj52012-10-262014-07-191797
Andrzej Ziajka52012-07-272013-05-262216
Piotr Skórski52012-08-082013-05-212221
Grzegorz Otworowski52012-09-032014-07-191797
Dariusz Michalski52012-07-092013-05-182224
Przemysław Wigłasz42012-07-152012-08-312484
Dariusz Sośnierz42012-08-302014-08-071778
Mariusz Palka42012-08-082013-05-312211
Piotr Mądry42012-08-082014-06-261820
Marek Rusinek42012-08-092012-09-102474
Krystian Luksa42012-08-082014-08-071778
Eugeniusz Frank42013-09-272014-07-111805
Klaudiusz Czarniak42012-07-272012-08-032512
Łukasz Ćwik42012-07-272012-09-302454
Jerzy Kempski42012-08-082012-09-222462
Stanisław Górecki42012-08-282012-08-312484
Marek Podłowski32012-08-122012-10-152439
Tomasz Miczkowski32013-06-022013-09-052114
Wiesław Kowalczyk32012-08-082012-06-192557
Wiesław Toniak32012-11-072014-06-291817
Leszek Grzomba 32012-11-072013-09-052114
Marcin Niewczas32013-08-102014-06-291817
Damian Tokarz32012-08-08
Grzegorz Rygioł32012-10-262013-06-282183
Jacek Bocian32012-10-112011-10-102810
Dariusz Nowakowski32012-07-272013-10-032086
Jarosław Giejc 32012-09-032012-09-062478
Chris Huang22013-08-102013-07-232158
Jakub Kapuścik22013-08-102013-08-272123
Andrzej Duch22012-07-272012-09-052479
Marcin Piskorski22012-09-032012-10-152439
Usunięty22012-08-282013-09-032116
Adam Knieć22012-11-072014-07-281788
Tomasz Pol22013-09-022014-08-071778
Michał Bijan22012-07-272013-08-272123
Ireneusz Wroński22012-11-072013-08-212129
Grzegorz Nowakowski22012-08-082013-09-032116
Mirosław Sobczak12013-09-022012-06-052571
Andrzej Rosół12012-10-112013-09-082111
Piotr Klepacki12012-08-122012-07-262520
Lege das Konto an - organisiere die Wettkämpfe in Deinem Club | Nach dem Club suchen | Hier spielen wir - mach mit | Zarezerwuj kort | Kontakt an dem Admin dieser Software