KORTY GISZOWIEC KATOWICE
Katowice ul.Pszczyńska 10 obok centrali Getin Bank (mapka) tel.663-913-111.
Rekreacja, turnieje i liga amatorska, treningi indywidualne, szkółka dla dzieci. Nawierzchnia ziemna, osiem kortów, dwa oświetlone. Zapraszamy !!

Select language
Germany  Polish
Stop translation
SportClubRank
Home
Log-in des Clubsadmines
Hilfe
Club
Spieler
Club news
2012-05-15
Meldungen
Buchungen
Spiele
Challenge
2012-06-25
ELO Open
2014-08-07
Grand Prix 2012
2012-10-08
Test
2018-03-09
Liga letnia 2014
2017-11-29
Abgeschlossene Turniere
ATŚ - AMATORSKI TENIS ŚLĄSKI
Wypełnij formularz rejestracyjny, spotkajmy się na korcie

TO JEST BANER

die Spieler, die die Spiele verspäten
SpielerSpieleder näherste TerminDas letzte Spiel /
Vor Tagen
Sławomir Głębowicz112012-07-092014-07-141381
Roman Nowacki92012-07-272014-07-141381
Adam Kulczycki82012-10-112014-06-291396
Wojciech Musiał72012-07-152014-07-141381
Witold Krawczyk72012-11-072014-07-301365
Robert Król72012-08-082013-06-011789
Adam Tkaczewski62012-08-282014-06-121413
Waldemar Górniewski62012-08-092012-09-102053
Mirosław Kocot62012-07-152014-07-281367
Marek Huchel62012-10-112014-07-301365
Sebastian Ćwik62012-08-082014-06-271398
Krzysztof Wroński62012-07-152013-05-211800
Marcin Nagórski62012-08-282012-08-142080
Dariusz Michalski52012-07-092013-05-181803
Mieczysław Siuciak52012-08-302014-08-071357
Rafał Tkaczewski52012-07-272013-07-231737
Arkadiusz Sobieraj52012-10-262014-07-191376
Andrzej Ziajka52012-07-272013-05-261795
Piotr Skórski52012-08-082013-05-211800
Grzegorz Otworowski52012-09-032014-07-191376
Stanisław Górecki42012-08-282012-08-312063
Przemysław Wigłasz42012-07-152012-08-312063
Dariusz Sośnierz42012-08-302014-08-071357
Mariusz Palka42012-08-082013-05-311790
Piotr Mądry42012-08-082014-06-261399
Marek Rusinek42012-08-092012-09-102053
Krystian Luksa42012-08-082014-08-071357
Klaudiusz Czarniak42012-07-272012-08-032091
Eugeniusz Frank42013-09-272014-07-111384
Łukasz Ćwik42012-07-272012-09-302033
Jerzy Kempski42012-08-082012-09-222041
Jarosław Giejc 32012-09-032012-09-062057
Marek Podłowski32012-08-122012-10-152018
Tomasz Miczkowski32013-06-022013-09-051693
Wiesław Kowalczyk32012-08-082012-06-192136
Wiesław Toniak32012-11-072014-06-291396
Leszek Grzomba 32012-11-072013-09-051693
Marcin Niewczas32013-08-102014-06-291396
Damian Tokarz32012-08-08
Grzegorz Rygioł32012-10-262013-06-281762
Jacek Bocian32012-10-112011-10-102389
Dariusz Nowakowski32012-07-272013-10-031665
Grzegorz Nowakowski22012-08-082013-09-031695
Chris Huang22013-08-102013-07-231737
Jakub Kapuścik22013-08-102013-08-271702
Andrzej Duch22012-07-272012-09-052058
Marcin Piskorski22012-09-032012-10-152018
Usunięty22012-08-282013-09-031695
Adam Knieć22012-11-072014-07-281367
Tomasz Pol22013-09-022014-08-071357
Michał Bijan22012-07-272013-08-271702
Ireneusz Wroński22012-11-072013-08-211708
Piotr Klepacki12012-08-122012-07-262099
Mirosław Sobczak12013-09-022012-06-052150
Andrzej Rosół12012-10-112013-09-081690
Lege das Konto an - organisiere die Wettkämpfe in Deinem Club | Nach dem Club suchen | Hier spielen wir - mach mit | Zarezerwuj kort | Kontakt an dem Admin dieser Software