Select language
Germany  Polish
Stop translation
SportClubRank
Home
Clubkonto anlegen
Nach dem Club suchen
Hier spielen wir - mach mit
Tennisclub - Giszowiec
Sportclub DEMO (Buchungen)
Log-in des Clubsadmines

Ranking Grand Prix - cykl turniejów pucharowych » zobacz

Grand Prix to cykl turniejów rozgrywanych systemem pucharowym (przegrywający odpada). W każdym z turniejów zawodnicy zdobywają punkty uzależnione od osiągniętego wyniku, ilości startujących zawodników oraz rangi turnieju. W rankingu grandprix sumuje się punkty zdobyte w poszczególnych turniejach oraz punkty zdobyte w turnieju masters. Zazwyczaj zawodnicy, którzy odpadną w pierwszej rundzie turnieju lub ze względu na ograniczoną ilość miejsc w drabince nie kwalifikowali się do turnieju głównego startują w turnieju pocieszenia.

Ranking Challenge » zobacz

Idea rankingu polega na tym, że zawodnicy z niższych pozycji wyzwają na mecze zawodników zajmujących np. do 3 pozycji wyżej. W przypadku zwycięstwa zawodnika wyzywającego wskakuje on na pozycję zawodnika pokonanego spychając go jednocześnie oraz zawodników z miejsc pomiędzy wyzywającym a broniącym o jedną pozycję. Zaletą tego rankingu jest to, że częstotliwość rozgrywania meczy zależy tylko i wyłącznie od samych uczestników. Każdy gra tyle na ile ma czasu i chęci.

Turniej Szwajcarski » zobacz

System szwajcarski idealnie nadaje się do zorganizowania całosezonowej ligii dla grupy kilkudziesięciu zawodników o bardzo zróżnicowanym poziomie gry. Na przykład : 30 zawodników, 10 rund w sezonie, dwa tygodnie na rozegranie rundy. Algorytm kojarzeń zawodników w kolejnych rundach turnieju zapewnia, że mecze rozgrywane są zawsze pomiędzy przeciwnikami o zbliżonej sile gry.

Rezerwacje internetowe » zobacz

Zobacz w jaki sposób Twoi klienci mogą dokonywać rezerwacji poprzez internet.

Konfiguracja rezerwacji dla ośrodka sportowego » zobacz

Prezentacja pokazuje krok po korku jak skonfigurować rezerwacje dla ośrodka sportowego posiadającego korty do squasha, korty tenisowe halowe i ziemne oraz wielofunkcyjne boisko. Każdy z obiektów posiada własny grafik i reguły rezerwacji.

 
Lege das Konto an - organisiere die Wettkämpfe in Deinem Club | Nach dem Club suchen | Hier spielen wir - mach mit | Zarezerwuj kort | Kontakt an dem Admin dieser Software