AMATORSKI TENIS ŚLĄSKI
... bo tenis jest fajno gra !
SportClubRank
Home
Log-in des Clubsadmines

HARMONOGRAM TURNIEJÓW
REJESTRACJA -
DOŁĄCZ DO NAS !!

Club news
2019-10-17
Spiele

Ranking Grand Prix ATŚ 2019/20
Ranking Grand Prix Beskidów 2019/20
Ranking Grand Prix CT Gold 2019/20
Ranking Grand Prix Deble Zmienne 2019/20

Ranking Grand Prix ATŚ 2019
Ranking Grand Prix Beskidów 2019
Ranking Grand Prix Deble Zmienne 2019
Ranking Grand Prix Kobiet 2019

Rozegrane turnieje Grand Prix ATŚ
Rankingi ELO

2019-12-08 gr.C Silesia Club
2019-12-08 gr.A Górnik Bytom
2019-12-07 gr.B SP Budowlani
2019-12-01 gr.M CHTT Azoty
2019-12-01 gr.C SP Budowlani
2019-12-01 gr.B Silesia Club
2019-11-30 gr.BC CT Gold
2019-11-30 gr.A CT Gold
2019-11-30 deble zmienne gr.B TKS&SP Budowlani
2019-11-30 deble zmienne gr.A TKS&SP Budowlani
2019-11-30 deble zmienne gr.A BKT Advantage
2019-11-24 gr.C BKT Advantage
2019-11-24 gr.B BKT Advantage
2019-11-24 gr.A Górnik Bytom
2019-11-23 gr.BC SP Budowlani
2019-11-23 gr.A BKT Advantage
2019-11-17 gr.C BKT Advantage
2019-11-17 gr.BC Silesia Club
2019-11-17 gr.B BKT Advantage
2019-11-17 gr.A CHTT Azoty
2019-11-16 lekarze deble zmienne BKT Advantage
2019-11-16 lekarze deble stałe BKT Advantage
2019-11-16 gr.BC CT Gold
2019-11-16 gr.A CT Gold
2019-11-11 gr.D SP Budowlani
2019-11-10 gr.M CHTT Azoty
2019-11-10 gr.B Silesia Club
2019-11-09 gr.C SP Budowlani
2019-11-03 gr.BC Silesia Club
2019-11-03 gr.BC BKT Advantage
2019-11-03 gr.A BKT Advantage

Amatorski Tenis Śląski
Regulamin Grand Prix ATŚ
Śląskie ligi klubowe
Ranking         

NameArtPodium
2019-10-13 MASTERS gr.C SP Budowlani
1. M.Wojciechowski2. K.Korzelak3. K.Seman
2019-10-13 MASTERS gr.B SP Budowlani
1. Ł.Bojanowski2. D.Wojnar3. T.Herman
2019-10-13
MASTERS
BTT Będzin
1. R.Tkaczewski2. Z.Więcław3. D.Pastuszka
2019-10-12 MASTERS gr.D SP  Budowlani
1. M.Garbarz2. M.Polczyk3. B.Słowik
2019-09-29 gr.M BTT Będzinturniej finałowy A
1. M.Kałwa2. Z.Więcław3. R.Tkaczewski
2019-09-29 gr.C SP Budowlaniturniej eliminacyjny C
1. M.Wojciechowski2. A.Nowojska3. M.Masłowski
2019-09-28 gr.B BTT Będzinturniej eliminacyjny B
1. P.Kwiatkowski2. D.Gałużny3. B.Kacuga
2019-09-22 gr.C SP Budowlaniturniej eliminacyjny C
1. M.Wojciechowski2. K.Seman3. A.Chryst
2019-09-22 gr.B BTT Będzinturniej eliminacyjny B
1. T.Bliźniuk2. D.Gałużny3. D.Bochenek
2019-09-22 gr.A SP Budowlaniturniej eliminacyjny A
1. Z.Więcław2. R.Tkaczewski3. D.Pastuszka
2019-09-15 gr.M BTT Będzinturniej finałowy A
1. R.Tkaczewski2. K.Leśkiewicz3. D.Krajewski
2019-09-15 gr.C SP Budowlaniturniej eliminacyjny C
1. P.Demski2. P.Masierak3. M.Polczyk
2019-09-15 gr.B SP Budowlaniturniej eliminacyjny B
1. D.Matysik2. K.Żółkiewski3. R.Kumor
2019-09-08 gr.C SP Budowlaniturniej eliminacyjny C
1. M.Moździerz2. K.Seman3. A.Chryst
2019-09-08 gr.A CHTT Azotyturniej eliminacyjny A
1. D.Krajewski2. A.Pastuszka3. M.Stochaj
2019-09-01 gr.M BTT Będzinturniej finałowy A
1. R.Tkaczewski2. D.Pastuszka3. A.Pastuszka
2019-08-31 gr.C SP Budowlaniturniej eliminacyjny C
1. L.Piecha2. M.Masłowski3. K.Korzelak
2019-08-31 gr.B BTT Będzinturniej eliminacyjny B
1. M.Krzyżanowski2. P.Kacuga3. T.Pluta
2019-08-31 gr.A BKT Advantageturniej eliminacyjny A
1. J.Grodecki2. J.Gałaszek3. D.Procner
2019-08-25 gr.B SP Budowlaniturniej eliminacyjny B
1. M.Kornas2. T.Herman3. J.Mężyk
2019-08-25 gr.A BTT Będzinturniej eliminacyjny A
1. K.Leśkiewicz2. A.Pastuszka3. P.Czarnota
2019-08-24 gr.C SP Budowlaniturniej eliminacyjny C
1. J.Polczyk2. M.Polczyk3. M.Stroisz
2019-08-24 gr.BC BKT Advantageturniej eliminacyjny BC
1. J.Gałaszek2. P.Galus3. B.Baczewska
2019-08-18 gr.M SP Budowlaniturniej finałowy A
1. Z.Więcław2. K.Caputa3. J.Różycki
2019-08-18 gr.B SP Budowlaniturniej eliminacyjny B
1. T.Herman2. P.Masierak3. J.Polczyk
2019-08-17 gr.C SP Budowlaniturniej eliminacyjny C
1. K.Dratwińśki2. J.Mężyk3. A.Chryst
2019-08-15 gr.B BTT Będzinturniej eliminacyjny B
1. P.Kwiatkowski2. G.Pobiega3. R.Juskowiak
2019-08-11 gr.BC BTT Będzinturniej eliminacyjny BC
1. P.Kwiatkowski2. K.Żółkiewski3. K.Błaszczyk
2019-08-11 gr.A SP Budowlaniturniej eliminacyjny A
1. M.Stochaj2. A.Bara3. J.Senderowski
2019-08-10 gr.C SP Budowlaniturniej eliminacyjny C
1. P.Masierak2. A.Furmanek3. M.Witek
2019-08-04 gr.M BTT Będzinturniej finałowy A
1. M.Kałwa2. D.Krajewski3. R.Tkaczewski
2019-08-04 gr.A BKT Advantageturniej eliminacyjny A
1. J.Grodecki2. K.Osemlak3. J.Kołodynski
2019-07-28 gr.C Mostostalturniej eliminacyjny C
1. M.Święch2. K.Korzelak3. K.Błaszczyk
2019-07-28 gr.A Mostostalturniej eliminacyjny A
1. M.Stochaj2. J.Różycki3. S.Cebula
2019-07-21 gr.M SP Budowlaniturniej finałowy A
1. Z.Więcław2. J.Grodecki3. J.Różycki
2019-07-21 gr.D SP Budowlaniturniej eliminacyjny C
1. D.Twardowski2. M.Tomasiewicz3. M.Żarski
2019-07-20 gr.C SP Budowlaniturniej eliminacyjny C
1. M.Święch2. P.Seget3. M.Żarski
2019-07-20 gr.B SP Budowlaniturniej eliminacyjny B
1. K.Korzelak2. T.Herman3. K.Jarmułowicz
2019-07-13 gr.C BKT Advantageturniej eliminacyjny C
1. A.Wrzoł2. B.Baczewska3. M.Mielnik
2019-07-13 gr.B BTT Będzinturniej eliminacyjny B
1. P.Kwiatkowski2. T.Pluta3. M.Wojciechowski
2019-07-13 gr.A BKT Advantageturniej eliminacyjny A
1. J.Grodecki2. K.Osemlak3. D.Procner
2019-07-07 gr.M BTT Będzinturniej finałowy A
1. Z.Więcław2. K.Leśkiewicz3. D.Krajewski
2019-07-07 gr.D SP Budowlaniturniej eliminacyjny C
1. G.Krajewski2. M.Tomasiewicz3. A.Nowojska
2019-07-07 gr.C SP Budowlaniturniej eliminacyjny C
1. M.Zuzel2. Z.Węgłowski3. A.Zając
2019-07-06 gr.B SP Budowlaniturniej eliminacyjny B
1. K.Jarmułowicz2. J.Polczyk3. T.Herman
2019-07-06 gr.B BKT Advantageturniej eliminacyjny B
1. K.Niejedli2. H.Magiera3. P.Galus
2019-06-30 gr.C Mostostalturniej eliminacyjny C
1. R.Traskiewicz2. M.Podłowski3. M.Tomasiewicz
2019-06-30 gr.A Mostostalturniej eliminacyjny A
1. K.Leśkiewicz2. T.Miczkowski3. J.Różycki
2019-06-23 gr.M BTT Będzinturniej finałowy A
1. Z.Więcław2. K.Leśkiewicz3. A.Pastuszka
2019-06-23 gr.D SP Budowlaniturniej eliminacyjny C
1. M.Tomasiewicz2. P.Zajas3. D.Twardowski
2019-06-22 gr.C SP Budowlaniturniej eliminacyjny C
1. Z.Zbierzkowski2. A.Furmanek3. M.Wojciechowski
2019-06-22 gr.B SP Budowlaniturniej eliminacyjny B
1. M.Szczerbowski2. R.Mrzygłód3. M.Kondziołka
2019-06-20 gr.B BTT Będzinturniej eliminacyjny B
1. P.Kwiatkowski2. P.Boruszewski3. M.Papierz
2019-06-20 gr.A SP Budowlaniturniej eliminacyjny A
1. Z.Więcław2. A.Bogacz3. K.Leśkiewicz
2019-06-16 gr.M Mostostalturniej finałowy A
1. R.Tkaczewski2. J.Giejc3. A.Wacław
2019-06-16 gr.B Mostostalturniej eliminacyjny B
1. W.Wiler2. J.Kogut3. P.Klepacki
2019-06-15 gr.B BKT Advantageturniej eliminacyjny B
1. K.Osemlak2. M.Seredyński3. K.Niejedli
2019-06-09 gr.C SP Budowlaniturniej eliminacyjny C
1. M.Wojciechowski2. K.Korzelak3. B.Słowik
2019-06-09 gr.B BTT Będzinturniej eliminacyjny B
1. A.Bogacz2. P.Kwiatkowski3. P.Boruszewski
2019-06-09 gr.A SP Budowlaniturniej eliminacyjny A
1. R.Wędrocha2. K.Leśkiewicz3. M.Szczerbowski
2019-06-02 gr.M BTT Będzinturniej finałowy A
1. A.Pastuszka2. D.Pastuszka3. M.Mościński
2019-06-02 gr.D SP Budowlaniturniej eliminacyjny C
1. M.Cebo2. M.Żarski3. D.Twardowski
2019-06-01 gr.C SP Budowlaniturniej eliminacyjny C
1. M.Wojciechowski2. M.Żarski3. A.Zając
2019-06-01 gr.BC BKT Advantageturniej eliminacyjny BC
1. K.Niejedli2. K.Dybek3. B.Baczewska
2019-06-01 gr.B SP Budowlaniturniej eliminacyjny B
1. R.Mrzygłód2. T.Pluta3. P.Boruszewski
2019-05-26 gr.B BTT Będzinturniej eliminacyjny B
1. R.Kumor2. R.Mrzygłód3. D.Wojnar
2019-05-26 gr.A Mostostalturniej eliminacyjny A
1. M.Stochaj2. J.Giejc3. K.Mijas
2019-05-25 gr.A BKT Advantageturniej eliminacyjny A
1. J.Grodecki2. K.Grzybowski3. W.Nowak-Beskidzki
2019-05-19 gr.M BTT Będzinturniej finałowy A
1. D.Pastuszka2. T.Miczkowski3. J.Giejc
2019-05-19 gr.A
Slavia
turniej eliminacyjny A
1. J.Senderowski2. J.Kołodynski3. D.Wojnar
2019-05-18 gr.C BKT Advantageturniej eliminacyjny C
1. P.Grabowski2. K.Dybek3. A.Wrzoł
2019-05-18 gr.B BKT Advantageturniej eliminacyjny B
1. A.Mikołajczyk2. D.Procner3. T.Pluta
2019-05-11 gr.B SP Budolwaniturniej eliminacyjny B
1. Ł.Bojanowski2. K.Mijas3. T.Pluta
2019-05-03 gr.D SP Budowlaniturniej eliminacyjny C
1. M.Tomasiewicz2. P.Martynus3. D.Twardowski
2019-05-01 gr.B SP Budowlaniturniej eliminacyjny B
1. W.Górniewski2. R.Nowak3. M.Zuzel
2019-05-01 gr.A SP Budowlaniturniej eliminacyjny A
1. K.Leśkiewicz2. S.Górecki3. A.Pastuszka
2019-04-27 gr.C Mostostalturniej eliminacyjny C
1. B.Słowik2. M.Tesarczyk3. P.Martynus
2019-04-27 gr.B Mostostalturniej eliminacyjny B
1. R.Mrzygłód2. P.Humbert3. K.Korzelak
2019-04-27 gr.A Mostostalturniej eliminacyjny A
1. J.Senderowski2. Ł.Bojanowski3. D.Kin
 
Lege das Konto an - organisiere die Wettkämpfe in Deinem Club | Nach dem Club suchen | Hier spielen wir - mach mit | Zarezerwuj kort | Kontakt an dem Admin dieser Software