AMATORSKI TENIS ŚLĄSKI
... bo tenis jest fajno gra !
SportClubRank
Home
Log-in des Clubsadmines

HARMONOGRAM TURNIEJÓW
REJESTRACJA -
DOŁĄCZ DO NAS !!

Club news
2019-04-18
Spiele

Ranking Grand Prix ATŚ 2019
Ranking Grand Prix Beskidów 2019
Ranking Grand Prix ATŚ Kobiet 2019
Ranking Grand Prix Deble Zmienne 2019
Ranking Grand Prix Deble 2019

Ranking Grand Prix ATŚ 2018/19
Ranking Grand Prix Beskidów 2018/19
Ranking Grand Prix WCT 2018/19
Ranking Grand Prix Deble Zmienne 2018/19

Rozegrane turnieje Grand Prix ATŚ
Rankingi ELO

2019-08-18 gr.M SP Budowlani
2019-08-18 gr.B SP Budowlani
2019-08-17 gr.C SP Budowlani
2019-08-17 deble zmienne BTT Będzin
2019-08-15 gr.B BTT Będzin
2019-08-11 gr.BC BTT Będzin
2019-08-11 gr.A SP Budowlani
2019-08-10 gr.C SP Budowlani
2019-08-10 deble zmienne BTT Będzin
2019-08-04 gr.M BTT Będzin
2019-08-04 gr.A BKT Advantage
2019-07-28 gr.C Mostostal
2019-07-28 gr.A Mostostal
2019-07-27 gr.B deble zmienne TKS&SP Budowlani
2019-07-27 gr.A deble zmienne TKS&SP Budowlani
2019-07-21 gr.M SP Budowlani
2019-07-21 gr.D SP Budowlani
2019-07-20 gr.C SP Budowlani
2019-07-20 gr.B SP Budowlani
2019-07-14 kobiety SP Budowlani
2019-07-13 gr.C BKT Advantage
2019-07-13 gr.B BTT Będzin
2019-07-13 gr.A BKT Advantage
2019-07-07 gr.M BTT Będzin
2019-07-07 gr.D SP Budowlani
2019-07-07 gr.C SP Budowlani
2019-07-07 deble zmienne BTT Będzin
2019-07-06 gr.B SP Budowlani
2019-07-06 gr.B BKT Advantage

Amatorski Tenis Śląski
Regulamin Grand Prix ATŚ
Śląskie ligi klubowe
Ranking         

NameArtPodium
2019-06-30 gr.C Mostostalturniej eliminacyjny C
1. R.Traskiewicz2. M.Podłowski3. M.Tomasiewicz
2019-06-30 gr.A Mostostalturniej eliminacyjny A
1. K.Leśkiewicz2. T.Miczkowski3. J.Różycki
2019-06-23 gr.M BTT Będzinturniej finałowy A
1. Z.Więcław2. K.Leśkiewicz3. A.Pastuszka
2019-06-23 gr.D SP Budowlaniturniej eliminacyjny C
1. M.Tomasiewicz2. P.Zajas3. D.Twardowski
2019-06-22 gr.C SP Budowlaniturniej eliminacyjny C
1. Z.Zbierzkowski2. A.Furmanek3. M.Wojciechowski
2019-06-22 gr.B SP Budowlaniturniej eliminacyjny B
1. M.Szczerbowski2. R.Mrzygłód3. M.Kondziołka
2019-06-20 gr.B BTT Będzinturniej eliminacyjny B
1. P.Kwiatkowski2. P.Boruszewski3. M.Papierz
2019-06-20 gr.A SP Budowlaniturniej eliminacyjny A
1. Z.Więcław2. A.Bogacz3. K.Leśkiewicz
2019-06-16 gr.M Mostostalturniej finałowy A
1. R.Tkaczewski2. J.Giejc3. A.Wacław
2019-06-16 gr.B Mostostalturniej eliminacyjny B
1. W.Wiler2. J.Kogut3. P.Klepacki
2019-06-15 gr.B BKT Advantageturniej eliminacyjny B
1. K.Osemlak2. M.Seredyński3. K.Niejedli
2019-06-09 gr.C SP Budowlaniturniej eliminacyjny C
1. M.Wojciechowski2. K.Korzelak3. B.Słowik
2019-06-09 gr.B BTT Będzinturniej eliminacyjny B
1. A.Bogacz2. P.Kwiatkowski3. P.Boruszewski
2019-06-09 gr.A SP Budowlaniturniej eliminacyjny A
1. R.Wędrocha2. K.Leśkiewicz3. M.Szczerbowski
2019-06-02 gr.M BTT Będzinturniej finałowy A
1. A.Pastuszka2. D.Pastuszka3. M.Mościński
2019-06-02 gr.D SP Budowlaniturniej eliminacyjny C
1. M.Cebo2. M.Żarski3. D.Twardowski
2019-06-01 gr.C SP Budowlaniturniej eliminacyjny C
1. M.Wojciechowski2. M.Żarski3. A.Zając
2019-06-01 gr.BC BKT Advantageturniej eliminacyjny BC
1. K.Niejedli2. K.Dybek3. B.Baczewska
2019-06-01 gr.B SP Budowlaniturniej eliminacyjny B
1. R.Mrzygłód2. T.Pluta3. P.Boruszewski
2019-05-26 gr.B BTT Będzinturniej eliminacyjny B
1. R.Kumor2. R.Mrzygłód3. D.Wojnar
2019-05-26 gr.A Mostostalturniej eliminacyjny A
1. M.Stochaj2. J.Giejc3. K.Mijas
2019-05-25 gr.A BKT Advantageturniej eliminacyjny A
1. J.Grodecki2. K.Grzybowski3. W.Nowak-Beskidzki
2019-05-19 gr.M BTT Będzinturniej finałowy A
1. D.Pastuszka2. T.Miczkowski3. J.Giejc
2019-05-19 gr.A
Slavia
turniej eliminacyjny A
1. J.Senderowski2. J.Kołodynski3. D.Wojnar
2019-05-18 gr.C BKT Advantageturniej eliminacyjny C
1. P.Grabowski2. K.Dybek3. A.Wrzoł
2019-05-18 gr.B BKT Advantageturniej eliminacyjny B
1. A.Mikołajczyk2. D.Procner3. T.Pluta
2019-05-11 gr.B SP Budolwaniturniej eliminacyjny B
1. Ł.Bojanowski2. K.Mijas3. T.Pluta
2019-05-03 gr.D SP Budowlaniturniej eliminacyjny C
1. M.Tomasiewicz2. P.Martynus3. D.Twardowski
2019-05-01 gr.B SP Budowlaniturniej eliminacyjny B
1. W.Górniewski2. R.Nowak3. M.Zuzel
2019-05-01 gr.A SP Budowlaniturniej eliminacyjny A
1. K.Leśkiewicz2. S.Górecki3. A.Pastuszka
2019-04-27 gr.C Mostostalturniej eliminacyjny C
1. B.Słowik2. M.Tesarczyk3. P.Martynus
2019-04-27 gr.B Mostostalturniej eliminacyjny B
1. R.Mrzygłód2. P.Humbert3. K.Korzelak
2019-04-27 gr.A Mostostalturniej eliminacyjny A
1. J.Senderowski2. Ł.Bojanowski3. D.Kin
 
Lege das Konto an - organisiere die Wettkämpfe in Deinem Club | Nach dem Club suchen | Hier spielen wir - mach mit | Zarezerwuj kort | Kontakt an dem Admin dieser Software